poduszki4
394223988113194

PODUSZKA (40x40) PUCH

120,00 zł
Szczegóły produktu

Zadaj pytanie o produkt

 

             516-573-957

             

 

TAKIMI MASZYNAMI PRODUKUJEMY NASZE WYROBY:

 

PODUSZKA PUCHOWA 40x40 waga wsadu 0,25 kg

 

pod-puch.jpg_product_product

 

Wypełnienie: puch (100% puch naturalny)

Rozmiar: 40 x 40 cm

Waga wsadu: 0,25 kg

Waga całkowita: 0,35 kg

Tkanina/pokrycie: 100% bawełna

Rodzaj przeszycia: jednokomorowa

 

Dostępne kolory:  

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: worek foliowy

 

Charakterystyka:

Wypełnienie poduszki stanowi najlepszej jakości 80% puch gęsi,I 20% drobne piórka,, który przez użyciem jest sortowany, prany, suszony i odpylany. Dzięki obróbce  puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne, sprężystość i lekkość poduszki, znacznie podwyższając komfort snu. Puch gęsi jest wysokiej klasy surowcem, zapewniającym wysoki komfort odpoczynku ze względu na to, że posiada zdolność do filtracji powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu temperatury ciała.

Poszycie jest wykonane ze 100% gęsto utkanej bawełny w kolorze różowym (wsypowym). Jest to materiał o bardzo gęstym splocie, a dodatkowe woskowanie od wewnątrz zabezpiecza przed wydostawaniem się puchu na zewnątrz. Poduszka jest wykończona białą lamówką, która stanowi element ozdobny i dodatkowo uszczelnia jej brzegi. 

Waga puchu jest idealnie dopasowana do rozmiaru poduszki, dzięki czemu poduszka świetnie sprawdza się przez cały rok. Poduszka jest bardzo sprężysta, doskonale układa się pod głową i szyją, co znacznie poprawia komfort snu. Poduszki puchowe są lekkie i przewiewne. Kiedy nasze ciało oddycha, lepiej wypoczywamy, a nasz sen staje się spokojny. Ma to pozytywny wpływ na nasz system immunologiczny, witalność i kondycję. Za utrzymanie dobrej formy nie jest odpowiedzialna długość snu lecz jego jakość.

Poduszka jest idealna dla osób, które nie lubią spać na zbyt wysoko.

Produkt posiada certyfikat "Bezpieczny dla dziecka" oraz "Przyjazny dla człowieka".

 

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.

 

Aby zapewnić najwyższą jakość snu, stworzyliśmy ekskluzywną linię wyrobów, korzystając w 100% z doskonałych składników naturalnych. Puch jest jednym z najcenniejszych naturalnych wypełnień i bardzo długo zachowuje swoje walory użytkowe. Posiada niezwykłe właściwości, które sprzyjają dobrej cyrkulacji powietrza chłodząc w lecie i grzejąc w zimie. Tylko naturalny puch potrafi podczas snu przyjąć wilgoć z ciała człowieka i wydalić ją w ciągu dnia, dlatego też śpiąc w takiej pościeli czujemy się wypoczęci i odprężeni. Wyjątkowe produkty z naturalnym bawełnianym poszyciem i starannie wyselekcjonowanym puchem charakteryzują się wysoką sprężystością, lekkością i puszystością.

 

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować tysiące wzorów, nawet tych, które zostały wymyślone przez Klienta. Jeżeli macie Państwo nietypowe wymagania lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

 

Wspieraj polskich producentów! Gwarantujemy super jakość w super cenie.