pod.z-pierza14
394221322335366
znaczek_polska_170x150823
39422132153964

PODUSZKA (50x60) PIERZE

45,00 zł
Szczegóły produktu

 

Zadaj pytanie o produkt

 

             516-573-957

             

 

PODUSZKA Z PIERZA DARTEGO 50x60 waga wsadu 0,8 kg

 

pod.z-pierza14.jpg_product

Wypełnienie: 100% puch i półpuch naturalny – mieszanka piórek półpuchowych, pierza i piórek podskubowych

Rozmiar: 50 x 60 cm

Waga wsadu: 0,80 kg

Waga całkowita: 0,90 kg

Poszycie/wsyp: 100% bawełna

 

Dostępne kolory:  

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: worek foliowy

 

Charakterystyka:

Poduszki  z pierza dartego to w pełni naturalne produkty, które posiadają najlepsze właściwości termiczne i  utrzymują temperaturę ciała na optymalnym poziomie, co gwarantuje spokojny i zdrowy sen. Kluczową zaletą materiałów naturalnych jest to, że mogą one wchłaniać i odprowadzać wilgoć z ciała podczas snu.

Pierze i puch są przed produkcją prane i dezynfekowane w specjalnych środkach, co po wysuszeniu nadaje im odpowiednią sprężystość i elastyczność. Waga pierza jest idealnie dopasowana do rozmiaru poduszki, dzięki czemu produkt świetnie sprawdza się przez cały rok. Zastosowane wypełnienie gwarantuje długą żywotność, wystarczy minimum zabiegów pielęgnacyjnych (trzepanie, wietrzenie), aby zachować właściwości poduszki przez wiele lat.

Poszycie jest wykonane ze 100% gęsto utkanej bawełny w kolorze różowym (wsypowym). Jest to materiał o bardzo gęstym splocie, a dodatkowe woskowanie od wewnątrz zabezpiecza przed wydostawaniem się puchu na zewnątrz. Poduszka jest wykończona białą lamówką, która stanowi element ozdobny i dodatkowo uszczelnia jej brzegi. 

Poduszki pierzowe charakteryzują się dużą sprężystością, długim czasem eksploatacji oraz trwałością koloru materiału wsypowego. Są bezpieczne dla zdrowia.

Produkt polecany osobom, które lubią spać ciepło.

 

PIERZE DARTE pozyskiwane jest z piór. Wykorzystano tu  jego walory użytkowe, aby stworzyć doskonałą linię wyrobów w atrakcyjnej cenie. Pierze darte z puchem daje nam najwartościowsze połączenia walorów puchu (lekkość i idealne właściwości termiczne) oraz pierza dartego (sprzężystość i miękkość).

 

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.

 

Jeżeli macie Państwo nietypowe wymagania lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

 

Wspieraj polskich producentów! Gwarantujemy super jakość w super cenie.