kpuch51

PODUSZKA (50x60) PÓŁPUCH

35,00 zł
Szczegóły produktu

 

Zadaj pytanie o produkt

 

             516-573-957

             

 

TAKI PÓLPUCH W NASZYCH PODUSZKACH:

 

PODUSZKA PÓŁPUCHOWA 50x60 półpuch gęsi waga wsadu 0,8 kg

 

Wypełnienie: 100% puch i półpuch naturalny

Rozmiar: 50 x 60 cm

Waga wsadu: 0,8 kg

Waga całkowita: 0,9 kg

Tkanina/pokrycie: 100% bawełna

Dostępne kolory:  różowy

Opakowanie: worek foliowy

 

Charakterystyka:

Pierze i puch są znanym od pokoleń wypełnieniem wyrobów pościelowych. Poduszka wypełniona jest najlepszej jakości puchem gęsim i pierzem (30-70%) w kolorze naturalnym, dodatkowo oczyszczonym, pochodzącym z ferm z regionu Mazur. Waga półpuchu jest idealnie dopasowana do rozmiaru, dzięki czemu poduszka świetnie sprawdza się przez cały rok. Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Poszycie jest wykonane ze 100% gęsto utkanej bawełny w kolorze różowym (wsypowym). Jest to materiał o bardzo gęstym splocie, a dodatkowe woskowanie od wewnątrz zabezpiecza przed wydostawaniem się puchu na zewnątrz. Poduszka jest wykończona białą lamówką, która stanowi element ozdobny i dodatkowo uszczelnia jej brzegi.  Niezwykle trawała tkanina bawełniana „oddycha” i tworzy swego rodzaju otulinę termiczną wogół głowy.

Poduszki półpuchowe charakteryzują się dużą sprężystością, długim czasem eksploatacji oraz trwałością koloru materiału wsypowego. Są bezpieczne dla zdrowia i posiadają znakomite właściwości izolacyjne.

Produkt polecany osobom, które lubią spać na twardszej i cięższej poduszce.

Posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” i „Przyjazny dla człowieka”.

 

PÓŁPUCH stanowi mieszankę drobnych i delikatnych piórek oraz puchu. Dzięki takiej kompozycji wyroby są puszyste i elastyczne. Produkty z wypełnieniem z półpuchu posiadają bardzo dobre walory użytkowe oraz atrakcyjną cenę. Ogromną zaletą wyrobów z półpuchu jest również łatwość pielęgnacji. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów  gwarantuje długą żywotność i trwałość. Przez wiele lat można odtwarzać pierwotne właściwości produktu, stosując minimalne zabiegi pielęgnacyjne.

Mieszanka dokładnie oczyszczonego białego gęsiego pierza i puchu pranego jest połączeniem tradycyjnej technologii z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu otrzymujemy nową, niepowtarzalną jakość.

 

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.