pod-delux-roz5

PODUSZKA EXLUSIVE-DELLUX (70x80)100% PUCH LUX GĘSI-WSAD 2,0KG

340,00 zł
Szczegóły produktu

  7

              516-573-957

              

" style="color: #999999;">

PODUSZKA puch exclusive klasy D1 70x80 wsad 2,0 kg-100% PUCH DELLUX

poduszka-puchowa-40x40-eco-puch[1][1]-poduszki-puch-lux.jpg_product

Waga wypełnienia: 2000 g

Rozmiar: 70x80 cm

Wypełnienie: biały puch gęsi klasy D1 (100% puchu gęsi białej)

Poszycie (wsyp): 100% bawełna (inlet), wsyp andrychowski, splot diagonalny skośny 2/1, gęstość 185g/m²

Rodzaj przeszycia: poduszka jednokomorowa

Dostępne kolory:

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: worek foliowy

Charakterystyka:

Puch lux gęsi od wieków uważany jest za najlepsze wypełnienie wyrobów pościelowych, gdyż posiada właściwości zapewniające optymalny komfort snu.

Wypełnienie poduszek stanowi 100% puchu gęsiego lux. Surowiec jest prany i dodatkowo odbakteriolowany, dzięki czemu jest pozbawiony wszelkich roztoczy. Poduszka z puchu gęsiego lux przeznaczona jest dla osób lubiących spać umiarkowanie wysoko.

Aby zapobiec wydostawaniu się wypełnienia na zewnątrz, oferowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obszycie poduszki białą bizą dekoracyjną dodatkowo uszczelnia jej brzegi. Waga wsadu jest idealnie dopasowana do rozmiaru poduszki, dzięki czemu zachowuje ona swoją puszystość przez długi czas.

Nasze poduszki charakteryzują się dużą sprężystością, długim czasem eksploatacji oraz trwałością koloru materiału wsypowego.

Sposób użytkowania:

Nie prać w wodzie, nie chlorować, nie prasować, czyścić chemicznie.

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.

Aby zapewnić najwyższą jakość snu, stworzyliśmy ekskluzywną linię wyrobów, korzystając w 100% z doskonałych składników naturalnych. W naszych produktach wykorzystujemy najlepszy puch gęsi o klasyfikacji technicznej D1 - jakość extra. Jest to najbardziej miękki, oryginalny puch, dający najlepszą izolację cieplną. Ptaki posiadają ten rodzaj puchu tylko w określonych miejscach, wymagających najlepszego ogrzania. Dlatego wystarczy niewielka ilość puchu, by uzyskać naturalne ciepło. Sprzężystość puchu tej klasy była badana laboratoryjnie. 28 gramów (uncja) puchu zostało poddane 24-godzinnej kompresji w cylindrze. Po upływie tego czasu ściągnięto ciężar i zmierzono objętość rozprężonej uncji puchu. Puch D1 to puch o sprężystości 650-700 cuin (cali sześciennych).

Poduszki wypełnione tym rodzajem puchu są najlżejsze. Zwykle wypełnienie produktów wynosi ok. 100% puchu D1. Puch ten jest też najbardziej sprężynujący, dlatego zapakowana poduszka zajmuje niewiele miejsca, a po rozwinięciu w ciągu kilku chwil staje się mocno puchata.

Wyjątkowe produkty z naturalnym bawełnianym poszyciem i starannie wyselekcjonowanym puchem charakteryzują się wysoką sprężystością, lekkością i puszystością. Puch jest jednym z najcenniejszych naturalnych wypełnień i bardzo długo zachowuje swoje walory użytkowe. Posiada niezwykłe właściwości, które sprzyjają dobrej cyrkulacji powietrza chłodząc w lecie i grzejąc w zimie. Tylko naturalny puch potrafi podczas snu przyjąć wilgoć z ciała człowieka i wydalić ją w ciągu dnia, dlatego też śpiąc w takiej pościeli czujemy się wypoczęci i odprężeni.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować tysiące wzorów, nawet tych, które zostały wymyślone przez Klienta. Jeżeli macie Państwo nietypowe wymagania lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

CENA DOTYCZY 1 SZTUKI.

Wspieraj polskich producentów! Gwarantujemy super jakość w super cenie.