ecru

PROMOCJA!!! 2xKOŁDRA PUCHOWA160/200 WSAD-2KG

540,00 zł
Szczegóły produktu

PROMOCJA!!! 2xKOŁDRA 160/200 WSAD-2KG

W Zestawie

DWIE SZTUKI KOŁDRY PUCHOWE  160/200 wsad 2kg

poduszki_na_koldrze29.jpg_product

 

Wypełnienie kołdry: puch gęsi, gatunek I, waga wsadu 2,0kg

Tkanina/pokrycie: inlet, 100% bawełna, splot diagonalny skośny 2/1, gęstość 185g/m²

Rodzaj przeszycia: kasetonowe (kołdra składa się z 30 kasetonowych komór)

Dostępne kolory:

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: elegancka walizka, dzięki czemu produkt idealnie nadaje się na prezent

Charakterystyka:

Wypełnienie kołdry stanowi mieszanka puchu i drobnych piórek w proporcjach 80% puchu gęsiego i 20% drobnych piórek. Nie stosujemy pierza w wyrobach puchowych!

Puch gęsi od wieków jest uważany za najlepsze wypełnienie wyrobów pościelowych, ponieważ posiada właściwości zapewniające optymalny komfort snu. Puch jest materiałem niezwykle sprężystym, nawet silnie zgnieciony powraca do swojej pierwotnej postaci. Jego ogromną zaletą jest to, że zapewnia doskonałą izolację nawet przy niskiej wadze wypełnienia. Puchu nie musi być dużo, aby kołdra była ciepła. Jeżeli zastosujemy go zbyt wiele, brak wystarczającej przestrzeni do cyrkulacji powietrza sprawi, że kołdra stanie się ciepła i mało przytulna oraz nabierze nieprzyjemnego zapachu.

Nasze kołdry posiadają konstrukcję kasetonową. Taśma wszyta między górną i dolną warstwą materiału tworzy tzw. ciepły szew. Dzięki takiej konstrukcji puch nie migruje po całej powierzchni kołdry i każda kaseta jest wypełniona taką samą ilością puchu.

Kołdra obszyta jest białą bizą dekoracyjną, która dodatkowo zabezpiecza brzegi przed wydostawaniem się puchu i pierza na zewnątrz.

Sposób użytkowania:

Nie prać w wodzie, nie chlorować, nie prasować, czyścić chemicznie.

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować tysiące wzorów, nawet tych, które zostały wymyślone przez Klienta. Jeżeli macie Państwo nietypowe życzenia lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

Wspieraj polskich producentów! Zapewniamy super jakość w super cenie. Na nasze produkty dajemy rok gwarancji.

CENA DOTYCZY dwóch sztuk


Do każdego zakupu dołączamy paragon.