57113167767
poduszka-puchowa-40x40-eco-puch[1][1]-poduszki-puch-lux3

Promocja!!-ZESTAW- KOŁDRA PUCHOWA 100% PUCH GĘSI DELLUX 220/200 (2,5kg)+ 2x 70/80 +2x 40/40

1250,00 zł
Szczegóły produktu

 

  793-111-122

              516-573-957

           

 

TAKIMI MASZYNAMI PRODUKUJEMY NASZE WYROBY:

">

 

PROMOCJA! ZESTAW: KOŁDRA PUCHOWA 100% PUCH GĘSI DELLUX 220/200 (2,5 kg) + 2 x 70/80 + 2 x 40/40

 

 ed4edb8d4616464c58767aba5d1d89c325966-koldra-3-puch69.jpg_product_product

ZESTAW:

1. Kołdra puchowa 100% puch gęsi dellux 220/200 cm (2,5kg)

2. Poduszka puch gęsi lux 70/80 cm (1,0 kg) – 2 szt.

3. Poduszka puch gęsi lux 40/40 cm (0,2 kg) – 2 szt.

 

Waga wsadu kołdry: 2,5 kg

Waga całkowita kołdry: 3,0 kg

Rozmiar: 220x200 cm

Wypełnienie: biały puch gęsi lux (100% puchu gęsi białej)

Poszycie (wsyp): 100% bawełna

Dostępne kolory:  

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: elegancka walizka z rączką, dzięki czemu produkt idealnie nadaje się na prezent

 

Charakterystyka:

Ciepła puszysta kołdra wykonana z najlepszego polskiego puchu gęsiego. Najlepiej wypełniona, przeznaczona dla osób lubiących sen w naprawdę ciepłej pościeli. Ekskluzywna kołdra puchowa to ekstra jakość dla wymagających. Zalecana dla osób, które marzną podczas snu. Produkt zapobiega rozwijaniu się chorób reumatycznych.

Kołdra charakteryzuje się dużą lekkością i sprężystością, gdyż wypełniona jest najlepszej jakości oczyszczonym puchem z gęsi białej. Jest to puch wyjątkowej jakości, charakteryzujący się szczególnymi właściwościami izolacyjnymi i higroskopijnymi. Wsad puchowy jest prany i sterylizowany (nie chlorowany) środkami dezynfekcyjnymi przeznaczonymi do obróbki termicznej puchu i pierza. Waga puchu jest idealnie dopasowana do jej rozmiaru, dzięki czemu kołdra świetnie sprawdza się przez cały rok. Zastosowanie puchu gęsiego lux sprawia, że kołdra zachowuje swoje właściwości izolacyjne przy niedużej wadze wsadu. Wsyp kasetowy nie pozwala na przemieszczanie się puchu w kołdrze. Poszycie jest wykonane ze 100% gęsto utkanej bawełny w kolorze ecru lub różowym (wsypowym). Jest to materiał o bardzo gęstym splocie, a dodatkowe woskowanie od wewnątrz zabezpiecza przed wydostawaniem się puchu na zewnątrz. Kołdra jest wykończona białą lamówką, która stanowi element ozdobny i dodatkowo uszczelnia jej brzegi. 

Produkt posiada certyfikat "Bezpieczny dla dziecka" oraz "Przyjazny dla człowieka".

 

Przesypiamy 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli dowodzą, że nie powodują one alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego poszycia w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy w głąb pościeli.

 

Aby zapewnić najwyższą jakość snu, stworzyliśmy ekskluzywną linię wyrobów, korzystając w 100% z doskonałych składników naturalnych. W naszych produktach wykorzystujemy najlepszy puch gęsi o klasyfikacji technicznej D1 - jakość extra. Jest to najbardziej miękki, oryginalny puch, dający najlepszą izolację cieplną. Ptaki posiadają ten rodzaj puchu tylko w określonych miejscach, wymagających najlepszego ogrzania. Dlatego wystarczy niewielka ilość puchu, by uzyskać naturalne ciepło.

Kołdry wypełnione tym rodzajem puchu są najlżejsze. Zwykle wypełnienie produktów wynosi ok. 100% puchu D1. Ponieważ puch ten jest też najbardziej sprężynujący, zapakowana kołdra zajmuje niewiele miejsca, a po rozwinięciu w ciągu kilku chwil staje się mocno puchata.

Wyjątkowe produkty z naturalnym bawełnianym poszyciem i starannie wyselekcjonowanym puchem charakteryzują się wysoką sprężystością, lekkością i puszystością. Puch jest jednym z najcenniejszych naturalnych wypełnień i bardzo długo zachowuje swoje walory użytkowe. Puch posiada niezwykłe właściwości, które sprzyjają dobrej cyrkulacji powietrza chłodząc w lecie i grzejąc w zimie. Tylko naturalny puch potrafi podczas snu przyjąć wilgoć z ciała człowieka i wydalić ją w ciągu dnia, dlatego też śpiąc pod taką kołdrą czujemy się wypoczęci i odprężeni. Kołdry puchowe utrzymują temperaturę ciała na optymalnym poziomie.

 

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować tysiące wzorów, nawet tych, które zostały wymyślone przez Klienta. Jeżeli macie Państwo nietypowe wymagania lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

 

Wspieraj polskich producentów! Gwarantujemy super jakość w super cenie.


Do każdego zakupu dołączamy paragon.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.