zestaw-roz67

PROMOCJA!!! ZESTAW KOŁDRA PUCHOWA 220x200-(wsad 3,5KG) + 2 xPODUSZKI 70/80 + GRATIS 2x PODUSZKI 40/40

595,00 zł
Szczegóły produktu

  

              516-573-957

">

PROMOCJA! ZESTAW: KOŁDRA PUCHOWA 220/200 (3,50 kg) + 2 x 70/80 + 2 0 kx 40/40

ZESTAW:

1. 1 x KOŁDRA PUCHOWA 220/200 cm (waga wsadu 3,50kg wypełnienie - puch gęsi)
2. 2 x PODUSZKA PÓŁPUCHOWA 70/80 cm (waga wsadu 1,6 kg)
3. 2 x PODUSZKA PÓŁPUCHOWA 40/40 cm (waga wsadu 0,35 kg)

Dostępne kolory:  

1. różowy

2. ecru

Opakowanie: elegancka walizka, dzięki czemu produkt idealnie nadaje się na prezent

Charakterystyka:

Kołdra jest wypełniona puchem gęsim, który od wieków jest uważany za najlepsze wypełnienie wyrobów pościelowych, ponieważ posiada właściwości zapewniające optymalny komfort snu. Puch jest materiałem niezwykle sprężystym, nawet silnie zgnieciony powraca do swojej pierwotnej postaci. Jego ogromną zaletą jest to, że zapewnia doskonałą izolację nawet przy niskiej wadze wypełnienia. Puchu nie musi być dużo, aby kołdra była ciepła. Jeżeli zastosujemy go zbyt wiele, brak wystarczającej przestrzeni do cyrkulacji powietrza sprawi, że kołdra stanie się ciepła i mało przytulna.

Nasze kołdry posiadają konstrukcję kasetonową. Taśma wszyta między górną i dolną warstwą materiału tworzy tzw. ciepły szew. Dzięki takiej konstrukcji puch nie migruje po całej powierzchni kołdry i każda kaseta jest wypełniona taką samą ilością puchu.

Poduszki są wypełnione mieszanką pierza i puchu (50% pierza i 50% puchu), co nadaje im miękkość i sprężystość (rola puchu) oraz poczucie stabilizacji dla wygodnego ułożenia głowy i szyi (rola pierza).

Kołdra i poduszki obszyte są białą bizą dekoracyjną, która dodatkowo zabezpiecza brzegi przed wydostawaniem się puchu i pierza na zewnątrz.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować tysiące wzorów, nawet tych, które zostały wymyślone przez Klienta. Jeżeli macie Państwo nietypowe wymagania lub pomysł na wzór, zapraszamy do kontaktu. Na pewno razem coś wymyślimy!

Wspieraj polskich producentów! Zapewniamy super jakość w super cenie. Na nasze produkty dajemy rok gwarancji.


Do każdego zakupu dołączamy paragon.